Hakkımızda

NCH Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kuruluşu;
NCH İNŞAAT TAAH. LOJ. GIDA TUR. SOS. HİZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde Nurettin Çelik tarafından kurulmuştur.

 NCH Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kurulusu,- sektörde tehlikeli madde ve taşımacılığı konusunda, ilgili bakanlıkların merkez ve taşra teşkilatına IPA hibe kredileri kapsamında uluslar arası düzeyde eğitim vermiş eğitmen ve danışmanlardan oluşmaktadır.

NCH Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kurulusu,uluslar arası sözleşmeler kapsamında tüm taşımacılık modları için, taşımacılık faaliyetleri çerçevesinde tarafların sürdürülebilir rekabet ortamında yükümlülük ve sorumluluklarını tam zamanında ve eksiksiz yerine getirmelerini sağlamak baslıca amacımızdır. 

Vizyonumuz

Profesyonel deneyimlerimizle kurumsal tecrübelerimizi birleştirerek, çalıştığımız sektörün her alanında, yurt içinde ve yurt dışında, güvenilir ve kaliteli hizmet vererek, işletmelerin sürdürülebilir rekabetlerine katkıda bulunacak bir firma olmak.

Misyonumuz

Sektöründe güvenilir, çevreye, doğaya, mülklere saygılı, sektöründe nitelikli ve bilinçli çalışanlar yetiştirerek ulusal ve uluslararası seviyede hizmetlerimizi kaliteli işgücümüzle en üst noktada konumlandırarak tercih edilen bir firma olmak. 

Hizmet verdiğimiz firmalara ekonomik, rekabetçi ve sürdürülebilir çevre dostu değerler katarak, tehlikeli maddeler ile ilgili alanlarda işletmelerin yurt dışı başta olmak üzere yurt içinde de kapasitelerinin arttırılmasını, doğru kullanılmasını sağlamak, risklerin çevre, çalışan, işveren, ve ekonomik değerler açısından en aza indirilmesini sağlamaktır.